Reklamın Gücü...!
10/18/19
Reklamın Gücü...!

İyi olanı uçurur ama çok kötüyü yere çakılmaktan kurtaramaz. Reklam bir çarpan etkisidir aslında.

Reklam bir duyurudur. Ama sadece bir duyuru değil albeni yaratmaktadır. Kışkırtarak dikkat çekmektir. Kitleyi tanıtılan ürün, mekan yada hizmette yöneltmektir. Gözden ırak olan gönülden de ıraktır deyimi reklamın önemini en doğru şekilde tanımlar. Reklam bir sihirli değnek değildir ama. Bir süre kafa karışıklığı yaratsa da kötüyü uzun süre iyi gösteremez. İyi olanı uçurur ama kötüyü yere çakılmaktan kurtaramaz. Reklam bir çarpan etkisidir aslında. Tanıtımı yapılan şeyin değerini tanıtımın etki gücüyle çarpar.

Reklam spor yada rejim yapmaya çok benzer, başarı için süreklilik arz etmelidir.

Evet yanlış okumadınız. Reklam spor ya da rejim yapmaya çok benzer. Başlayınca devam etmek gerekir. Süreklilik arz etmezse arzu edilen faydayı sağlayamaz. Hangi sıklıkla reklam yapıldığı, hani yoğunlukta reklam yapıldığından daha önemlidir.

Tekrarın gücü…

Reklamlarda görsel devamlılık markayı zihinlere çok daha güçlü bir şekilde kazır. Bu yüzden sabit reklamlar, içeriği çok sık değişen reklamlara göre daha etkilidir.

İlk reklam ilk düşen kârlar gibidir…

İlk düşen kâr tanelerini düşünün. Yere değdiklerinde hemen erirler. Ama boşuna değildir bu. Erirken yeri soğuturlar. Arkasından gelen kar taneleri böylece erimeden birikmeye başlar. İlk reklam da böyledir. Etkisi hemen hissedilmeyebilir ama etkili bir başlangıç yapar. Tıpkı rejim ya da sporda olduğu gibi devam edildiğinde sonuç alınmaya başlar.

Reklam size zaman kazandırır…

Reklam yapmadan büyümeye çalışmak Tuzla’dan yürüyerek Kadıköy’e gitmeye benzer. Reklam ise taksidir. Sizi en hızlı şekilde hedefe ulaştırır.

Doğru tedarikçi size bir taksi görevi görebilir…

Firmanız için yaptıracak olacaklarınız veya yaptırmayı düşündüğünüz tüm kurumsal promosyon ürünleri yada matbaa ürünleriniz için doğru tedarikçi size taksi görevi görebilir.

Burada ise bu konuda, siz değerli müşterilerimizin daima yanında olacak olan ve size en iyi hizmeti en iyi kaliteyi verecek olan Uzay Promosyon Ailesi olarak daima yanınızda olacağız

Uzay Promosyon Reklam Ve Matbaa Tanıtım Hizmetleri Matbaa Baskı